0 ks
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem s DPH
0 Kč

nadobi

DENÍK DITY P. 2

VŠICHNI SE JEDNOU SEJDEME U STOLU. U MÉHO STOLU.
Ani se mi nechce věřit, že už je to skoro šest let, co vyšel můj druhý Deník. Když jsem ho začala psát, byla jsem svobodná holka. A když jsem ho dokončila byla jsem vdaná, mám muže Marka a syna Davida. Splnilo se mi moje největší přání – mít svoji rodinu. A můj Deník u toho všeho byl. A protože teď vařím opravdu každý den a moc bych si přála, abyste vařili se mnou aspoň na dálku, nutně potřebuju, abyste můj druhý Deník měli úplně všichni. A tak jsem ho zlevnila.

Teď je jen za 275 korun!!!

Ukázat více

Cena 425 Kč 275 Kč
Cena 17 € 11 €
ks
nadobi

Dita P. Dětem

Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila“, narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla v trávě, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. A mívala slzy v očích, když přišli s prázdnou miskou a překřikovali se: Ještě!

Ukázat více

Cena 575 Kč
Cena 23 €
ks

Vařit pro děti je pro Ditu P. „nejvíc na světě.“ Taky si to užila. Kuchařka Dětem se rodila tři roky. Všechny čtyři roční období. Všechny svátky přírody. Za hromů a blesků, ranní rosy a nočních běsů. A teď je tady pro vás, děti, i pro nás dospělé. Dita do ní vdechla tajemství života. Určitě ho najdete na 365 fotostránkách jako je dnů v roce a nakonec si třeba řeknete: Ještě!


dita.jpg

Představovala jsem si vždycky, že existuje nejaká neviditelná červená niť, která lidi propojuje se vším v přírodě. Že nás drží spolu. Že není náhoda, kdy a co jíme. Že v přírodě si spolu povídají nejen zvířátka, ale i stromy, tráva, pampelišky... Taky že voda, která tu je celou existenci planety, si všechny události a místa, kudy tekla nebo pršela, pamatuje a my to z ní pijeme A teď, po třech letech s klukama v přírodě, to vím. To příroda je největří kuchařka a já se od ní učím.
I když - aspoň pro našich šest kluků, kterým všechno strašně chutnalo, jsem i já byla největší kuchařka.

kucharka-prebal-cely-1.png
 

Počet stránek: 456
Vazba: tuhá

Celá kniha Dita P. Dětem, všech jejich třináct kapitol se odvíjí venku, v přírodě. Uprostřed lesů, potoků i tůní kluci jí, spí, lezou po stromech, splynou s přírodou, s ptáky a motýly, létají, potkávají skřítky a jiné divné postavičky. Originální obrazovou kuchařku Dita P. věnovala jídlu pro děti, které chutná i dospělým. 112 receptů není, jak bývá zvykem, u fotek jídla, ale na konci knihy a fotografickou část přeruší jen 13 stran krátkých textů, příběhů, básniček, pohádek...
 

foto-knedliky-1.png

 

foto-figurky-1.png

 

foto-boruvkovy-kolac-1.png

 

foto-kynute-kolacky-1.png

foto-jablko-1.png

foto-hruskovy-kolac-1-(1).png

foto-medove-pernicky-1.png

foto-dort-kolibrik-1.png
nadobi

DENÍK DITY P.

Tak. A moje milovaná první kuchařka Deník Dity P. je úplně vyprodaná. Nakonec se jí prodalo skoro 65 000 kusů. Ani tomu nemůžu věřit. Moc vám děkuju! Mám radost, že z ní máte radost a že ji máte stejně rádi jako já. A že se vám podle ní hezky vaří. A všem všechno chutná!

Recepty z kuchařek vám budou nejvíc chutnat na mém porcelánu:


DITA P. DĚTEM

DITA P. DĚTEM

Nová kuchařka Dětem. Jídla pro děti, která chutnají i dospělým.
ZLATO A PLATINA

ZLATO A PLATINA

Slavnostní servis, který vás povede velkými okamžiky života.
VYŠÍVANÝ PORCELÁN

VYŠÍVANÝ PORCELÁN

Pohrajte si s jejich kombinacemi. Mák se Stehem? Nebo Pruh s Lodičkami?
BROŽE DITY P.

BROŽE DITY P.

Jsou zemité a křehké zároveň. Dají se nosit na klopě kabátu, na tričku, na plavkách, na džínách nebo připnuté na kabelce.