0 ks
Nákupní košík je prázdný.
Cena celkem s DPH
0 Kč

nadobi

DENÍK DITY P. 2

VŠICHNI SE JEDNOU SEJDEME U STOLU. U MÉHO STOLU.
Ani se mi nechce věřit, že už je to skoro šest let, co vyšel můj druhý Deník. Když jsem ho začala psát, byla jsem svobodná holka. A když jsem ho dokončila byla jsem vdaná, mám muže Marka a syna Davida. Splnilo se mi moje největší přání – mít svoji rodinu. A můj Deník u toho všeho byl. A protože teď vařím opravdu každý den a moc bych si přála, abyste vařili se mnou aspoň na dálku, nutně potřebuju, abyste můj druhý Deník měli úplně všichni. A tak jsem ho zlevnila.

Teď je jen za 275 korun!!!

Ukázat více

Cena 425 Kč 275 Kč
ks
nadobi

DENÍK DITY P.

Tak. A moje milovaná první kuchařka Deník Dity P. je úplně vyprodaná. Nakonec se jí prodalo skoro 65 000 kusů. Ani tomu nemůžu věřit. Moc vám děkuju! Mám radost, že z ní máte radost a že ji máte stejně rádi jako já. A že se vám podle ní hezky vaří. A všem všechno chutná!

nadobi

Dita P. Dětem

Bylo jich pět. Než se kuchařka „uvařila“, narodil se šestý. Zase kluk. Děti Dity P. a jejích dvou sester Mariky a Emmy. Proti těmhle klukům Dita seděla v trávě, na pařezu v lese, pod stohem slámy a koukala, jak jim chutná, co uvařila. A mívala slzy v očích, když přišli s prázdnou miskou a překřikovali se: Ještě!

Ukázat více

Cena 575 Kč
ks

Vařit pro děti je pro Ditu P. „nejvíc na světě.“ Taky si to užila. Kuchařka Dětem se rodila tři roky. Všechny čtyři roční období. Všechny svátky přírody. Za hromů a blesků, ranní rosy a nočních běsů. A teď je tady pro vás, děti, i pro nás dospělé. Dita do ní vdechla tajemství života. Určitě ho najdete na 365 fotostránkách jako je dnů v roce a nakonec si třeba řeknete: Ještě!


dita.jpg

Představovala jsem si vždycky, že existuje nejaká neviditelná červená niť, která lidi propojuje se vším v přírodě. Že nás drží spolu. Že není náhoda, kdy a co jíme. Že v přírodě si spolu povídají nejen zvířátka, ale i stromy, tráva, pampelišky... Taky že voda, která tu je celou existenci planety, si všechny události a místa, kudy tekla nebo pršela, pamatuje a my to z ní pijeme A teď, po třech letech s klukama v přírodě, to vím. To příroda je největří kuchařka a já se od ní učím.
I když - aspoň pro našich šest kluků, kterým všechno strašně chutnalo, jsem i já byla největší kuchařka.

kucharka-prebal-cely-1.png
 

Počet stránek: 456
Vazba: tuhá

Celá kniha Dita P. Dětem, všech jejich třináct kapitol se odvíjí venku, v přírodě. Uprostřed lesů, potoků i tůní kluci jí, spí, lezou po stromech, splynou s přírodou, s ptáky a motýly, létají, potkávají skřítky a jiné divné postavičky. Originální obrazovou kuchařku Dita P. věnovala jídlu pro děti, které chutná i dospělým. 112 receptů není, jak bývá zvykem, u fotek jídla, ale na konci knihy a fotografickou část přeruší jen 13 stran krátkých textů, příběhů, básniček, pohádek...
 

foto-knedliky-1.png

 

foto-figurky-1.png

 

foto-boruvkovy-kolac-1.png

 

foto-kynute-kolacky-1.png

foto-jablko-1.png

foto-hruskovy-kolac-1-(1).png

foto-medove-pernicky-1.png

foto-dort-kolibrik-1.png

Recepty z kuchařek vám budou nejvíc chutnat na mém porcelánu:


DITA P. DĚTEM

DITA P. DĚTEM

Nová kuchařka Dětem. Jídla pro děti, která chutnají i dospělým.
ZLATO A PLATINA

ZLATO A PLATINA

Slavnostní servis, který vás povede velkými okamžiky života.
VYŠÍVANÝ PORCELÁN

VYŠÍVANÝ PORCELÁN

Pohrajte si s jejich kombinacemi. Mák se Stehem? Nebo Pruh s Lodičkami?
BROŽE DITY P.

BROŽE DITY P.

Jsou zemité a křehké zároveň. Dají se nosit na klopě kabátu, na tričku, na plavkách, na džínách nebo připnuté na kabelce.